Si votohet ne big brother vip 2 - Kryeministri britanik, Rishi SunakKushdo q hyn ilegalisht n Britanin e Madhe nuk do t lejohet t qndroj, tha kryeministri Rishi Sunak n nj intervist t botuar sot, ndrsa javn e ardhshme qeveria britanike pritet t bj publik projektligjin q synon t frenoj emigracionin e paligjshm.

 
March 6, 2022 March 6, 2022. . Si votohet ne big brother vip 2

Prime-in e t&235; mart&235;s, Kiara Tito u vendos para Kutis&235; s&235; Pandor&235;s, duke iu dh&235;n&235; mund&235;sia p&235;r t&235; nominuar 3. Madje kur dol&235;n nga burgu erdh&235;n t&235; gjith&235; t&235; me flisnin se me cil&235;n do b&235;hesha pal&235;. Amos largohet nga sht&235;pia, Olta n&235; lot si kurr&235; m&235; par&235;; p&235;rplaset me Dean Pas daljes, Efi p&235;rballet ashp&235;r me motr&235;n e Olt&235;s. Ky person votohet m&235; s&235; shumti p&235;r t&235; dal&235;. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. After a successful inaugural VIP edition, Top Channel confirmed that a . net Kosova. - Big Brother Vip 2 Top Channel Albania 2. Th&235;n&235; kjo, vazhdon t&235; jet&235; e habitshme se edhe pas pendimit p&235;r djegien e mandateve, edhe pas akuzave ndaj Bash&235;s dhe Kryemadhit p&235;r djegien e pushtetit q&235; opozita kishte. Feb 13, 2023 Valbona shprthen pr her t par n Big Brother Vip, debaton ashpr me Dean 14 Shkurt, 1235 ; Tea Trifoni tregon far i mungonte kur ishte pjes e Big Brother Vip 14 Shkurt, 1112 ; U zotua se do bnte Shn Valentinin historik, Elgit Doda zbulon surprizn e Luizit pr Kiarn 14 Shkurt, 1057. para 7 muajve - Arbresh. Ai sht n gar pr mimin e madhe prej 200 mij eurosh, teksa ai njihet edhe si fitues i nj spektakli t ngjashm vite m par. 20102021 0046. P&235;r bashkin&235; e Dibr&235;s kandidojn&235; sipas list&235;s s&235; percaktuar nga KQZ. Shkruar nga SOT. Big Brother Albania Vip. Debat mes Luizit dhe Bledit P&235;r dy jav&235; b&235;j qejf,pastaj para 3 or&235; - Syri. - Big Brother Vip 2 Top Channel Albania 2. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. Twelve VIPs have been invited to take a vacation from their celebrity lives and check into an. Me k&235;t&235; mendim q&235; kam sot, kat&235;r finalist&235;t do jemi ne. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Ju lut. Sezoni i par u shfaq premier m 5 tetor 2021 n Top Channel, drejtuar nga Arbana Osmani. 1 The whole season, live from the house, can be viewed in two live pay-per-view channels, with the name Big Brother VIP 1 and Big Brother VIP 2, which are. Kshtu, fotografi i njohur ka rrfyer mbrmjen . Publiku ka zgjedhur banorin e preferuar deri n kt pik t lojs n Big Brother VIP Albania 2. Amos Zaharia, ish-banori i Big Brother VIP Albania, po vijon jetn normalisht jasht shtpis s Big Brother Vip n Shqipri. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Big Brother Albania Vip 2, nj&235; nd&235;r formatet m&235; t&235; suksessh&235;m t&235; Reality Show, nj&235; krijim i De Mol n&235;n pron&235;sin&235; e Banijay Rights, vjen n&235; sezonin e tij t&235; d. Partia Socialiste ka marr&235; 74 mandate, PD-AN 59 mandate, LSI 4 mandate dhe PSD 3 mandate. Feb 13, 2023 Kt performanc t shklqyer tashm u mbetet ta gjykojn vetm shqiptart. 2351 - 11022023. Si rrallher Kristi ka folur pr vajzn me t ciln ishte n nj lidhje jasht shtpis s Big Brother VIP. EMRAT Zbulohet lista e plot e VIP-ave n BBVIP Albania 2. Tre or&235; nga nisja e votimit Celibashi b&235;n bilancin Probleme n&235; disa QV n&235; Shkod&235;r e Dib&235;r p&235;r shkak t&235; motit. Ankesat e Ermions pr papastrtin Banort diskutojn. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Prag Sh&235;n Valentini, Luizi paralajm&235;ron nj&235; surpriz&235; historike q&235; nuk e ka b&235;r&235; askush n&235; BBV. Feb 18, 2022. K&235;ta t&235; fundit nis&235;n ngacmimet ndaj Luizit, duke e pyetur at&235; n&235;se ai ka p&235;rjetuar ndonj&235; periudh&235; t&235; err&235;t. Dalja e beft e Efit ka ndryshuar dinamikat Tre hyrje t reja, far pritet t ndodh nesr n BBV. Gjon Karrica apo si njihet me emrin artistik, Lugati, ka qen nj nga emrat m t spikatur n edicionin e par t Big Brother VIP. Ky person votohet m s shumti pr t dal sonte nga shtpia e Big Brother Vip Albania para 6 or - Arbresh Kiara mbyll performancn e kndimit me nj puthje pasionante me Luizin para 7 or - Press Online Momenti kur Kiara e puthi Luizin pas performancs dhe reagimi i Teas para 7 or - Arbresh. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. Big Brother VIP 2022 i njohur edhe si Big Brother VIP 2 &235;sht&235; sezoni i dyt&235; aktual i Big Brother VIP, i drejtuar nga Arbana Osmani. AL 2 Mars 2023. Sezoni i par u shfaq premier m 5 tetor 2021 n Top Channel, drejtuar nga Arbana Osmani. T&235; gjith&235; ne, tamam si n&235; nj&235; Big Brother t&235; radh&235;s, do t&235; zgjedhim se sa vlen nj&235; Nok&235; me bilbil kund&235;r regjimit t&235; Ram&235;s. 00 deri n&235; or&235;n 18. Big Brother VIP 2022 i njohur edhe si Big Brother VIP 2 &235;sht&235; sezoni i dyt&235; aktual i Big Brother VIP, i drejtuar nga Arbana Osmani. Dec 25, 2022 Shiko ktu live Big Brother Vip Albania 2 romanticoDecember 25, 2022 Big Brother VIP Albania 2 po fillon I njohur gjithashtu si BBA ose Big Brother VIP Albania, sht nj seri televizive realitet spin-off i versionit shqip t Big Brother Albani. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Press Copyright Contact us Creators Advertise. net Kosova. 0005 - 14052023. Feb 13, 2023 Valbona shprthen pr her t par n Big Brother Vip, debaton ashpr me Dean 14 Shkurt, 1235 ; Tea Trifoni tregon far i mungonte kur ishte pjes e Big Brother Vip 14 Shkurt, 1112 ; U zotua se do bnte Shn Valentinin historik, Elgit Doda zbulon surprizn e Luizit pr Kiarn 14 Shkurt, 1057. Big Brother VIP 2022 i njohur edhe si Big Brother VIP 2 sht sezoni i dyt aktual i Big Brother VIP, i drejtuar nga Arbana Osmani. Ish-banorja e Big Brother VIP2, Efi Dhedhes, mbrmjen e djeshme sht rikthyer aty ku e nisi. Me poshte mund te shikosh Big Brother Albania VIP Live ne kualitetin me te mire dhe te ndryshosh kanalet nga Kanali 1 dhe 2. Shfaqja ka marr edhe shum kritika pr shkak se konsiderohet si nj spektakl q nuk ofron asgj, ndaj ka reaguar vet producentja Lori Hoxha. Dea Nuk m&235; mbetet qejfi. Ai sht n gar pr mimin e madhe prej 200 mij eurosh, teksa ai njihet edhe si fitues i nj spektakli t ngjashm vite m par. Sezoni i par u shfaq premier m 5 tetor 2021 n Top Channel, drejtuar nga Arbana Osmani. Me hyrjen e banorit t ri, Shpat Krleshit, Dea ka ndryshuar edhe pozicion n loj, duke pranuar q do veprim q ka br m Shpatin. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot, 4 Shkurt 2023. Olta dhe Bledi. Megjithat kjo ka sjell nj situat t vshtir mes Kiars dhe Luizit. Nj&235; debat i ashp&235;r ka ndodhur mes Bledit dhe Luizit. Big Brother Albania Vip 2, nj&235; nd&235;r formatet m&235; t&235; suksessh&235;m t&235; Reality Show, nj&235; krijim i De Mol n&235;n pron&235;sin&235; e Banijay Rights, vjen n&235; sezonin e tij t&235; d. Big Brother Albania VIP. Para hienave, vijn luant. Feb 13, 2023 Kt performanc t shklqyer tashm u mbetet ta gjykojn vetm shqiptart. Read Time 2 Minute, 55 Second. N&235; seanc&235;n e dyt&235; plenare do t&235; votohet edhe p&235;r kryetarin e ri t&235; Kuvendit. Ndryshe nga javet e kaluara, k&235;t&235; t&235; shtun&235; asnj&235; nga ish-banor&235;t nuk ka shkuar n&235; studio, duke braktisur k&235;shtu formatin n&235; t&235; cilin mor&235;n pjes&235;. Amos largohet nga sht&235;pia, Olta n&235; lot si kurr&235; m&235; par&235;; p&235;rplaset me Dean 1324 12. Fans of housemate Luiz Ejlli, on 14 January 2023, at 1300 got organised and went near the Big Brother house, to show him his support. Por Kiara nuk ka pranuar. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Shfaqja ka marr edhe shum kritika pr shkak se konsiderohet si nj spektakl q nuk ofron asgj, ndaj ka reaguar vet producentja Lori Hoxha. Big Brother VIP 2022, also known as Big Brother VIP 2 is the current second season of Big Brother VIP, hosted by Arbana Osmani. Shiko Falas Big Brother Albania Vip 2 ne HD. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot, 14 Janar 2023 - YouTube Skip navigation Sign in 000 12741 Video unavailable The uploader has not made this video available in your country. Para hienave, vijn&235; luan&235;t. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Madje kur dol&235;n nga burgu erdh&235;n t&235; gjith&235; t&235; me flisnin se me cil&235;n do b&235;hesha pal&235;. T gjith ne, tamam si n nj Big Brother t radhs, do t zgjedhim se sa vlen nj Nok me bilbil kundr regjimit t Rams. Edicioni i ri i Big Brother do filloj transmetimin live me 1 tetor 2021, dhe sapo te filloj ne do ua mundesojme qe ju ta shikoni live kete edicion pa nderprerje. Ndonse nj gj e till nuk ndodhi me bukuroshen shkodrane, pasi i tha q e sheh vetm si. Me disa postime nj&235;ri pas tjetrit n&235; Instagram, ai ka b&235;r&235; me dije se &231;'mendim ka p&235;r programin. Ky person votohet m s shumti pr t dal sonte nga shtpia e Big Brother Vip Albania para 6 or - Arbresh Kiara mbyll performancn e kndimit me nj puthje pasionante me Luizin para 7 or - Press Online Momenti kur Kiara e puthi Luizin pas performancs dhe reagimi i Teas para 7 or - Arbresh. Big Brother VIP 2022, also known as Big Brother VIP 2 is the current second season of Big Brother VIP, hosted by Arbana Osmani. Sezoni filloi t&235; transmetohej m&235; 24 dhjetor 2022 n&235; Top Channel. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. N nj bised me banort gjat darks, Luizi ka ironizuar Qetsorin. Elvis Pupa, banori m i ri i Big Brother Vip. Gramoz Ru&231;it i ka. Big Brother Albania Vip 2, nj&235; nd&235;r formatet m&235; t&235; suksessh&235;m t&235; Reality Show, nj&235; krijim i De Mol n&235;n pron&235;sin&235; e Banijay Rights, vjen n&235; sezonin e tij t&235; d. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn 0 0 Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi ka b&235;r&235; bilancin e tre or&235;ve t&235; procesit t&235; votimit n&235; 6 bashki n&235; vend p&235;r zgjedhjen e. Lidhur me kt, modelja nga Gjakova e ndau nj rast interesant q i. Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Azem Gagica, tanim i ka shprehur ndjenjat pr Alba Vukajn. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. net Kosova. Po bhen disa prgatitje pr natn e dashuris, do jet plot emocione. Feb 6, 2023 Ilir Shaqiri futet papritur n Big Brother VIP 2. - VIP Brother 2. Big Brother VIP Albania 2 Live do filloj se shpejti dhe jeni ne vendin e duhur per ta shikuar kete edicion spektakular. Prime-in e t&235; mart&235;s, Kiara Tito u vendos para Kutis&235; s&235; Pandor&235;s, duke iu dh&235;n&235; mund&235;sia p&235;r t&235; nominuar 3. Planifikuan nominimet Nis debati mes banor&235;ve. N&235; seanc&235;n e dyt&235; plenare do t&235; votohet edhe p&235;r kryetarin e ri t&235; Kuvendit. 2328 - 13022023. 2103 Nis nata Prime e Big Brother VIP Kosova, do t&235; ket&235; shum&235; befasi Ka filluar nata e sotme Prime e Big Brother VIP Kosova, ku do ket&235; befasi t&235; shumta. Per zgjedhjet e pjesshme lokale 56. Panorama Plus ka mundur t&235;. Gazeta Express. Krah Arbr Hajdarit q ishte n pozicionin e opinionistit dhe edicionin e kaluar, ishte gazetarja Zhaklin Lekatari. Luizi bisedon me banort Sa kam kaluar un si Qetsori Qetsori, fituesi i Big Brother 2, u b pjes e ktij formati srish mbrmjen e djeshme. Shfaqja ka marr edhe shum kritika pr shkak se konsiderohet si nj spektakl q nuk ofron asgj, ndaj ka reaguar vet producentja Lori Hoxha. Menjher pas hyrjes, Bledi Mane trazoi situatat n shtpi. Shfaqja ndjek nj numr konkurrentsh t famshm, t njohur si banore shtpie. Dea surprizohet nga i ati, prlotet sapo e sheh 2314 - 11022023. 2103 Nis nata Prime e Big Brother VIP Kosova, do t&235; ket&235; shum&235; befasi Ka filluar nata e sotme Prime e Big Brother VIP Kosova, ku do ket&235; befasi t&235; shumta. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Luizi i tha Bledit se tashm&235; e ka kuptuar q&235; ai ka ardhur me q&235;llimin p&235;r ta sulmuar at&235;, por nuk e ndjen si konkurent p&235;r sa koh&235; ai ka imunitet. Feb 13, 2023 Valbona shprthen pr her t par n Big Brother Vip, debaton ashpr me Dean 14 Shkurt, 1235 ; Tea Trifoni tregon far i mungonte kur ishte pjes e Big Brother Vip 14 Shkurt, 1112 ; U zotua se do bnte Shn Valentinin historik, Elgit Doda zbulon surprizn e Luizit pr Kiarn 14 Shkurt, 1057. The season started airing on 24 December 2022 on Top Channel. 11022023 1013 T&235; nominuarat e k&235;saj jave n&235; Big Brother VIP ishin Olta, Tea dhe Dea Mishel. Big Brother VIP Albania 2 Live do filloj se shpejti dhe jeni ne vendin e duhur per ta shikuar kete edicion spektakular. Kanali 2 LIVE - Big Brother Albania VIP 2. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. The second season of Big Brother VIP was also highly liked and quickly became the most watched TV programme among all productions in Albania. Faleminderit qe na. T&235; treja u d&235;rguan n&235; nominim nga Kiara, e cila t&235; mart&235;n pati k&235;t&235;. EMRAT Zbulohet lista e plot e VIP-ave n BBVIP Albania 2. Nis sot n vigjilje t Krishtlindjeve Big Brother Albania 2. N nj bised me banort gjat darks, Luizi ka ironizuar Qetsorin. Profili zyrtar i Big Brother VIP Kosova bbvk bigbrothervipkosova klankosova artmotion. Mire se erdhet ne webfaqen e Big Brother VIP Albania 2 Live. Big Brother Vip 2 sapo ka nisur rrug&235;timin e tij. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. 0005 - 14052023. Figura t njohura dhe t plqyera pr publikut i jan bashkuar ksaj shtpie. Me k&235;t&235; mendim q&235; kam sot, kat&235;r finalist&235;t do jemi ne. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot&235;, 11 Shkurt 2023. Big Brother Albania VIP po vjen dhe ju mund ta shikoni live vetem ne faqen tone. Luizi bisedon me banort Sa kam kaluar un si Qetsori Qetsori, fituesi i Big Brother 2, u b pjes e ktij formati srish mbrmjen e djeshme. The second season of Big Brother VIP was also highly liked and quickly became the most watched TV programme among all productions in Albania. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. Debat mes Luizit dhe Bledit P&235;r dy jav&235; b&235;j qejf,pastaj para 3 or&235; - Syri. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot&235;, 11 Shkurt 2023. Pirro Beati rrfen se si i theu rregullat e Big Brother VIP Albania duke zbuluar kohn e sakt prmes mikrovals Xhuli dshiron tiu nxeh ty e Melisn, i thot Stresi, Andit (VIDEO) Priv; Casemiro nuk ishte nj transferim inteligjent pr United Abc News. EMRAT Zbulohet lista e plot e VIP-ave n BBVIP Albania 2. Nominimet, roli vendimtar i leaderit t shtpis - Big Brother Albania Vip. Reklama Ajo tregoi pr fmijrin e vshtir si dhe pr smundjen e rnd t vllait t saj, Mentorit. Feb 14, 2023 Nuk kam far bj m ktu, Luizi do t largohet nga Big Brother VIP Albania2 (VIDEO) vovalbania February 14, 2023 0 nuk lexohet 0 koment 1 Mund t lexoni n minuta. Big Brother VIP Albania 2 Live - 247 live BB vip. Momente relaksi p banort brenda shtpis s BBV2. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. Ish-banorja e Big Brother VIP2, Efi Dhedhes, mbrmjen e djeshme sht rikthyer aty ku e nisi. T gjith ne, tamam si n nj Big Brother t radhs, do t zgjedhim se sa vlen nj Nok me bilbil kundr regjimit t Rams. Balerini Ilir Shaqiri u shpall fituesi i par&235; i Big Brother VIP n&235; episodin e fundit t&235; spektaklit m&235; 18 shkurt 2022. Banort Big Brother VIP 2 Amos Zaharia sht aktor, regjizor dhe skenarist. Luiz Ejlli. 2328 - 13022023. Big Brother VIP Albania 2. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Profili zyrtar i Big Brother VIP Kosova bbvk bigbrothervipkosova klankosova artmotion. Gazeta Express. 2-Luan Haka- Partia. Ish fituesi i Big Brother Anaid Kaloti ka publikuar listn e personazheve q do t marrin pjes n Big Brother VIP Albania vetm pak para fillimit t spektaklit. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot&235;, 11 Shkurt 2023. Ndryshe nga javet e kaluara, k&235;t&235; t&235; shtun&235; asnj&235; nga ish-banor&235;t nuk ka shkuar n&235; studio, duke braktisur k&235;shtu formatin n&235; t&235; cilin mor&235;n pjes&235;. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. Armaldo dhe Olta fituesit e Cabaret Night. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Ju mund te na gjeni. Ndoshta pjesmarrja e tij n Big Brother VIP nuk do t mbahet mend pr shum gjra (dhe me kt Arbr Hajdari do ishte shum dakord) megjithat Pirro Beati mesa duket ka arritur t bj dicka brenda shtpis q askush tjetr nuk ka mundur, t paktn mesa dim ne. Big Brother Albania Vip 2, nj&235; nd&235;r formatet m&235; t&235; suksessh&235;m t&235; Reality Show, nj&235; krijim i De Mol n&235;n pron&235;sin&235; e Banijay Rights, vjen n&235; sezonin e tij t&235; d. Shkruar nga SOT. Ky person votohet m s shumti pr t dal sonte nga shtpia e Big Brother Vip Albania para 6 or - Arbresh Kiara mbyll performancn e kndimit me nj puthje pasionante me Luizin para 7 or - Press Online Momenti kur Kiara e puthi Luizin pas performancs dhe reagimi i Teas para 7 or - Arbresh. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. Nita Nuk na mbetet hatri nga mendimi i Olt&235;s. Planifikuan nominimet Nis debati mes banor&235;ve. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Efi dhe Mikela hyjn n shtpi si &39;nj konkurrente e vetme&39; - Big Brother VIP 2 - YouTube 000 136 Video unavailable The uploader has not made this video available in your country. Nj nga hyrjet m surpriz n "Big Borther VIP", ishte ajo e kngtarit Sabian Medini, i cili hyri t takonte vajzn e tij dhe n fund zbuloi se do t jet banori m i ri i shtpis s famshme. Shfaqja ka marr edhe shum kritika pr shkak se konsiderohet si nj spektakl q nuk ofron asgj, ndaj ka reaguar vet producentja Lori Hoxha. Feb 14, 2023 Nuk kam far bj m ktu, Luizi do t largohet nga Big Brother VIP Albania2 (VIDEO) vovalbania February 14, 2023 0 nuk lexohet 0 koment 1 Mund t lexoni n minuta. Big Brother VIP sht nj seri televizive, e cila ndjek nj numr garuesish t famshm, t njohur si shok shtpie, t cilt jan t izoluar nga bota e jashtme pr nj periudh t zgjatur kohe n nj shtpi t ndrtuar me porosi. Big Brother Albania Vip. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. Shiko Falas Big Brother Albania Vip 2 ne HD. Ai mori 4 vota duke ln pas Arjoln me 3 vota dhe Donaldin me 3 vota. Big Brother VIP 2 Eduart Grishaj tregon se kush do t&235; jet&235; pjes&235;. Reklama Ka qen Santiana Maloku, e cila po qndronte bashk me Shqipen, Adrin dhe Lindn, ndrsa po flisnin pr mesazhet q pranojn npr platforma t ndryshme. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. Me poshte mund te shikosh Big Brother Albania VIP Live ne kualitetin me te mire dhe te ndryshosh kanalet nga Kanali 1 dhe 2. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. 2151 Promo l Banort pr her t par prball njri-tjetrit, Post "Big Brother VIP" nesr ora 2100 1053 "Si Na" - Elvana Gjata 2358 "Nuk pendohem pr asgj", Efi tregon pr rrugtimin e saj n Big Brother Vip m shum Episode 2315 Banort tregojn pr projektet e tyre pas prfundimit t BBV 2313. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Formati shum i dashur i shqiptarve do t startoj n edicionin e dyt, duke premtuar t tjera surpriza si dhe personazhe t famshme. Big Brother Albania VIP po vjen dhe. Luizi i krkon Kiars t dalin nga &39;Big Brother Vip&39;, ja si prgjigjet ajo. Kan&235; p&235;rfunduar. Para hienave, vijn luant. Panorama Plus ka mundur t. Tap to unmute. K&235;ta jan&235; t&235; nominuarit e k&235;saj jave n&235; Big Brother Albania VIP. Ketu do gjeni edhe lajme e thashetheme per Big Brother. Kjo deklarat u prit me habi nga Olta por jo aq nga Kiara. para 7 muajve - Arbresh. Kryeministri britanik, Rishi SunakKushdo q hyn ilegalisht n Britanin e Madhe nuk do t lejohet t qndroj, tha kryeministri Rishi Sunak n nj intervist t botuar sot, ndrsa javn e ardhshme qeveria britanike pritet t bj publik projektligjin q synon t frenoj emigracionin e paligjshm. Vendosa te bej nej video per BIG BROTHER VIP Albania dhe personi qe une dua te fitoje edhe 5 arsye pse. Bukuroshja brune ka qen e ftuar n rolin e opinionistes n Prputhen Prime. "Doje t m zhdepje" Zhaklina krkon shpjegim nga Efi pr mesazhet e publikuara. para 7 muajve - Arbresh. Balerini Ilir Shaqiri u shpall fituesi i par&235; i Big Brother VIP n&235; episodin e fundit t&235; spektaklit m&235; 18 shkurt 2022. Big Brother Albania Vip 2, nj&235; nd&235;r formatet m&235; t&235; suksessh&235;m t&235; Reality Show, nj&235; krijim i De Mol n&235;n pron&235;sin&235; e Banijay Rights, vjen n&235; sezonin e tij t&235; d. Kur do filloj transmetimi Live i Big Brother Albania VIP. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Si duket kngtari nuk ka dashur q vajzat t fitojn dhe t ken imunitet prandaj dhe ka. Ju lut. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Sot votohet p&235;r kryetarin e Bashkis&235; Dib&235;r Admin. K&235;ta t&235; fundit nis&235;n ngacmimet ndaj Luizit, duke e pyetur at&235; n&235;se ai ka p&235;rjetuar ndonj&235; periudh&235; t&235; err&235;t. Sezoni filloi t&235; transmetohej m&235; 24 dhjetor. Mire se erdhet ne webfaqen e Big Brother VIP Albania 2 Live. Sot votohet p&235;r kryetarin e Bashkis&235; Dib&235;r Admin. Ndoshta pjesmarrja e tij n Big Brother VIP nuk do t mbahet mend pr shum gjra (dhe me kt Arbr Hajdari do ishte shum dakord) megjithat Pirro Beati mesa duket ka arritur t bj dicka brenda shtpis q askush tjetr nuk ka mundur, t paktn mesa dim ne. Ketu do gjeni edhe lajme e thashetheme per Big Brother. Big Brother Albania VIP 2 Season Information Country Albania Host Arbana Osmani Season 2 Prize Money 100,000 No. Ksaj radhe ishte pr banorin m t preferuar. Shkruar nga SOT. Izolimi n&235; burg, &235;sht&235; pasuar me batuta dhe ironi t&235; shumta mes kat&235;r banor&235;ve, Luizit, Olt&235;s, Armaldos dhe Kristit. Kur do filloj transmetimi Live i Big Brother Albania VIP. Gramoz Ru&231;it i ka. Madje kur dol&235;n nga burgu erdh&235;n t&235; gjith&235; t&235; me flisnin se me cil&235;n do b&235;hesha pal&235;. Ai e cil&235;soi komentin e tij, si posht&235;rsin&235; m&235; t&235; madhe n&235; k&235;t&235; Big Brother, pasi n&235; gjykimin e tij, ajo k&235;shill&235; nuk kishte vend. Kjo deklarat u prit me habi nga Olta por jo aq nga Kiara. Luizi sht i vendosur Label1 Big Brother VIP Albania 2 Live January 12, 2023. Dec 24, 2022 Balerini Ilir Shaqiri u shpall fituesi i par i Big Brother VIP n episodin e fundit t spektaklit m 18 shkurt 2022. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Por Kiara nuk ka pranuar. Oct 26, 2021. 2344 - 11022023. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. The second season of Big Brother VIP was also highly liked and quickly became the most watched TV programme among all productions in Albania. M&235; b&235;het qejfi p&235;r. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. "P&235;rsh&235;ndetje Big m. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. xmaster daddy, publix super market at rice creek village

Thyhet hegjemonia e Donaldit dhe Ilirit, Kledi votohet si banori m i plqyer 09112021 2345 Banort e shtpis Big Brother Vip u zhvillua nj tjetr votim. . Si votohet ne big brother vip 2

Efi Dhedhes jep mesazhin pas prfundimit t rrugtimit n BBV2. . Si votohet ne big brother vip 2 noodlemahazine

Ashtu do vazhdoj dhe Big Brother VIP Albania 2. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Serbis&235; i b&235;het thirrje q&235; t&235; mb&235;shtes&235; k&235;to q&235;ndrime p&235;r t&235; d&235;shmuar se &235;sht&235; e orientuar drejt. Big Brother VIP Albania 2 Live - 247 live BB vip. Ngacmimet mes tij dhe Luizit nuk kan munguar. Kjo eshte nje fanpage rreth Big Brother ku do te ju njoftojm per cdo gje. Kryeministri britanik, Rishi SunakKushdo q hyn ilegalisht n Britanin e Madhe nuk do t lejohet t qndroj, tha kryeministri Rishi Sunak n nj intervist t botuar sot, ndrsa javn e ardhshme qeveria britanike pritet t bj publik projektligjin q synon t frenoj emigracionin e paligjshm. Ju mund te na gjeni. Prime-in e t&235; mart&235;s, Kiara Tito u vendos para Kutis&235; s&235; Pandor&235;s, duke iu dh&235;n&235; mund&235;sia p&235;r t&235; nominuar 3. Monika Salihu bri nj rrfim emocional n spektaklin e fundit n Big Brother VIP Kosova 2. 000 qytetare kane te drejten e votes, ne 101 qendra votimi. Pirro Bearti sht larguar q disa dit nga Big Brother VIP Albania. T&235; gjith&235; ne, tamam si n&235; nj&235; Big Brother t&235; radh&235;s, do t&235; zgjedhim se sa vlen nj&235; Nok&235; me bilbil kund&235;r regjimit t&235; Ram&235;s. Efi dhe Mikela hyjn n shtpi si &39;nj konkurrente e vetme&39; - Big Brother VIP 2 - YouTube 000 136 Video unavailable The uploader has not made this video available in your country. 21 Janar 2023, 2208, Lifestyle CNA Foto ilustruese Ish banor&235;t , t&235; cil&235;t jan&235; eleminuar deri m&235; tani, kan&235; braktisur sonte spektaklin live t&235; Big Brother Vip n&235; Top Channel. Debat mes Luizit dhe Bledit P&235;r dy jav&235; b&235;j qejf,pastaj para 3 or&235; - Syri. Mire se erdhet ne webfaqen e Big Brother VIP Albania 2 Live. Serbis&235; i b&235;het thirrje q&235; t&235; mb&235;shtes&235; k&235;to q&235;ndrime p&235;r t&235; d&235;shmuar se &235;sht&235; e orientuar drejt. Ai tha se ndjen keqardhje pr t sepse po msohet me shtpin por nuk do i dal koha pr ta shijuar. Vllai i Madh rreth 10 dit m par krijoi aplikacionin Big Love, nj platform kjo e dedikuar vetm pr dashamirsit e banorve t Big Brother Vip. Prime-in e t&235; mart&235;s, Kiara Tito u vendos para Kutis&235; s&235; Pandor&235;s, duke iu dh&235;n&235; mund&235;sia p&235;r t&235; nominuar 3. Shiko Falas Big Brother Albania Vip 2 ne HD. Pirro Beati rrfen se si i theu rregullat e Big Brother VIP Albania duke zbuluar kohn e sakt prmes mikrovals Xhuli dshiron tiu nxeh ty e Melisn, i thot Stresi, Andit (VIDEO) Priv; Casemiro nuk ishte nj transferim inteligjent pr United Abc News. P&235;r kat&235;r muaj e. Madje kur dol&235;n nga burgu erdh&235;n t&235; gjith&235; t&235; me flisnin se me cil&235;n do b&235;hesha pal&235;. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. Feb 13, 2023 Kt performanc t shklqyer tashm u mbetet ta gjykojn vetm shqiptart. Bjordi tani 34 vje vjen me nj karriere si regjisor i njohur. Rezultatet Ky person votohet m&235; s&235; shumti p&235;r t&235; dal&235; sonte nga sht&235;pia e Big Brother Vip Albania; EFI RR&203;ZON BORA ZEMANIN NGA FRONI Ela, vajza nga Pokleku s&235; cil&235;s serb&235;t n&235; vitin 1999 ia dogj&235;n familjen; VIDEO Dhurata p&235;r Sh&235;n Valentin, kjo &235;sht&235; supriza e madhe q&235; Luizi mendon p&235;r Kiar&235;n. Kshtu, fotografi i njohur ka rrfyer mbrmjen . Shkruar nga SOT. Ndoshta pjesmarrja e tij n Big Brother VIP nuk do t mbahet mend pr shum gjra (dhe me kt Arbr Hajdari do ishte shum dakord) megjithat Pirro Beati mesa duket ka arritur t bj dicka brenda shtpis q askush tjetr nuk ka mundur, t paktn mesa dim ne. N nj bised me banort gjat darks, Luizi ka ironizuar Qetsorin. Ka katr mnyra pr t votuar Big Brother Naija Sezoni 6 Banort e shtpis, ju mund t votoni pr shokun tuaj t preferuar t shtpis dhe t&39;i ruani ata nga dbimi i mundshm prmes sondazhit t Votimit, faqes Mobile, Uebfaqes dhe Aplikacionit MyDStvMyGOtv vetm. Kta t fundit nisn ngacmimet ndaj Luizit, duke e pyetur at nse ai ka prjetuar ndonj periudh t errt. - Big Brother Vip 2 Top Channel Albania 2. T gjith n gar pr t rezistuar deri n fund dhe pr t fituar mimin e Madh 100,000,000 lek. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. - VIP Brother 2. Per te pare dasmen e plote klikoni videon me poshte far bn nse del Kiara. AL 24 Dhjetor 2022. Amos largohet nga sht&235;pia, Olta n&235; lot si kurr&235; m&235; par&235;; p&235;rplaset me Dean 1324 12. Me poshte mund te shikosh Big Brother Albania VIP Live ne kualitetin me te mire dhe te ndryshosh kanalet nga Kanali 1 dhe 2. Feb 12, 2023 VIDEO. Big Brother VIP Albania 2. Per do problem na kontaktoni dhe ne do mundohemi te u ndihmojme ne si staffi i Big Brother Albania VIP. Armaldo dhe Olta fituesit e Cabaret Night. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ja si nisi gjithka 2303. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ai tha se ndjen keqardhje pr t sepse po msohet me shtpin por nuk do i dal koha pr ta shijuar. Ajo thot se bashk me grupin q punon dit e nat e din mir vshtirsin e puns. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Armaldo pr Bledin Do t luftoj me luanin, le t shohim kush do fitoj luani apo tigri. Tashm ai do jet i pranishm dhe do shoh nga afr raportin mes vajzs s tij dhe Kristit. Nj nga hyrjet m surpriz n "Big Borther VIP", ishte ajo e kngtarit Sabian Medini, i cili hyri t takonte vajzn e tij dhe n fund zbuloi se do t jet banori m i ri i shtpis s famshme. Edicioni i ri i Big Brother do filloj transmetimin live me 1 tetor 2021, dhe sapo te filloj ne do ua mundesojme qe ju ta shikoni live kete edicion pa nderprerje. Krah Arbr Hajdarit q ishte n pozicionin e opinionistit dhe edicionin e kaluar, ishte gazetarja Zhaklin Lekatari. Ketu do gjeni edhe lajme e thashetheme per Big Brother. Video Qetsori harron q sht n Big Brother, lahet zhveshur; 2 King Simba, ja si e kishte profilin n instagram Ervis Martinaj, i shkroi Miss Shqipris dhe m pas u takuan normalisht; 3 Ekskluzive Masakrat e Dan Hutrs, babai iu vra nga nipi pas sherrit pr nj kal. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. Big Brother Albania Vip, reality show m i suksesshm rikthehet kt sezon televiziv n ekranin e Top Channel. Big Brother Albania Vip. 66,572 likes 15,843 talking about this. Big Brother VIP Albania 2 Live do filloj se shpejti dhe jeni ne vendin e duhur per ta shikuar kete edicion spektakular. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. Ajo thot se bashk me grupin q punon dit e nat e din mir vshtirsin e puns. Promo Sh&235;n Valentini do t&235; festohet si kurr&235; ndonj&235;her&235; n&235; sht&235;pin&235; e BBV, nes&235;r ora 2100 n&235; Tch 1756 13. Pas m shum se 2 muajsh brenda shtpis, Luizi bri t ditur se n vazhdim do t heq dor nga Kiara, pr tu fokusuar n lojn e tij. Per do problem na kontaktoni dhe ne do mundohemi te u ndihmojme ne si staffi i Big Brother Albania VIP. T&235; gjith&235; ne, tamam si n&235; nj&235; Big Brother t&235; radh&235;s, do t&235; zgjedhim se sa vlen nj&235; Nok&235; me bilbil kund&235;r regjimit t&235; Ram&235;s. Big Brother VIP Albania 2. Me vota t publikut, si m e preferuarja . Big Brother Albania VIP 2 Season Information Country Albania Host Arbana Osmani Season 2 Prize Money 100,000 No. Si rrallher Kristi ka folur pr vajzn me t ciln ishte n nj lidhje jasht shtpis s Big Brother VIP. Mar 8, 2021 March 8, 2021 Share 0 0 Zbardhet lista e plot e kandidatve pr deputet t Partis Demokratike. Big Brother Albania Vip. 2351 - 11022023. Amos Zaharia, ish-banori i Big Brother VIP Albania, po vijon jetn normalisht jasht shtpis s Big Brother Vip n Shqipri. Mar 8, 2021 March 8, 2021 Share 0 0 Zbardhet lista e plot e kandidatve pr deputet t Partis Demokratike. Urdher politik Arbana dhe produksioni gjejn m n fund mnyrn qe Luizi te do rezohet. Bjordi tani 34 vje vjen me nj karriere si regjisor i njohur. Feb 13, 2023 Valbona shprthen pr her t par n Big Brother Vip, debaton ashpr me Dean 14 Shkurt, 1235 ; Tea Trifoni tregon far i mungonte kur ishte pjes e Big Brother Vip 14 Shkurt, 1112 ; U zotua se do bnte Shn Valentinin historik, Elgit Doda zbulon surprizn e Luizit pr Kiarn 14 Shkurt, 1057. Ketu do gjeni edhe lajme e thashetheme per Big Brother. 1 The whole season, live from the house, can be viewed in two live pay-per-view channels, with the name Big Brother VIP 1 and Big Brother VIP 2, which are. Feb 13, 2023 Valbona shprthen pr her t par n Big Brother Vip, debaton ashpr me Dean 14 Shkurt, 1235 ; Tea Trifoni tregon far i mungonte kur ishte pjes e Big Brother Vip 14 Shkurt, 1112 ; U zotua se do bnte Shn Valentinin historik, Elgit Doda zbulon surprizn e Luizit pr Kiarn 14 Shkurt, 1057. Big Brother Albania VIP 2 Season Information Country Albania Host Arbana Osmani Season 2 Prize Money 100,000 No. Formati shum i dashur i shqiptarve do t startoj n edicionin e dyt, duke premtuar t tjera surpriza si dhe personazhe t famshme. Sezoni i par u shfaq premier m 5 tetor 2021 n Top Channel, drejtuar nga Arbana Osmani. 66 Likes, 2 Comments - Emisioni n&39;ZOOM (nzoom) on Instagram Pasi e kritikoi ashpr vajzn e tij pr lidhjen me Kristin, Sabian bhet prsri banor n &39;Big. Edicioni i ri i Big Brother do filloj transmetimin live me 1 tetor 2021, dhe sapo te filloj ne do ua mundesojme qe ju ta shikoni live kete edicion pa nderprerje. Big Brother Albania VIP po vjen dhe ju mund ta shikoni live vetem ne faqen tone. Lidhur me kt, modelja nga Gjakova e ndau nj rast interesant q i. 21 Janar 2023, 2208, Lifestyle CNA Foto ilustruese Ish banor&235;t , t&235; cil&235;t jan&235; eleminuar deri m&235; tani, kan&235; braktisur sonte spektaklin live t&235; Big Brother Vip n&235; Top Channel. Ndjeksit e ktij formati, apo fansat e secilit banor, kan mundsin t drgojn dhurata t ndryshme pr banort, qoft kjo nj lule, bizhuteri, para. Figura t njohura dhe t plqyera pr publikut i jan bashkuar ksaj shtpie. Ndryshe nga versioni origjinal, emisionet live apo emisionet live t dbimit, t versionit t famshm, shiheshin do t mart dhe t premte n Top Channel. Thyhet hegjemonia e Donaldit dhe Ilirit, Kledi votohet si banori m i plqyer 09112021 2345 Banort e shtpis Big Brother Vip u zhvillua nj tjetr votim. Produksioni ka futur n shtpin e fashmshme fituesin e edicionit t par t Big Brother, Ilir Shaqirin pr sfiduar banort. 11022023 1013 T&235; nominuarat e k&235;saj jave n&235; Big Brother VIP ishin Olta, Tea dhe Dea Mishel. Ju mund te na gjeni. Nis sot n vigjilje t Krishtlindjeve Big Brother Albania 2. 2103 Nis nata Prime e Big Brother VIP Kosova, do t&235; ket&235; shum&235; befasi Ka filluar nata e sotme Prime e Big Brother VIP Kosova, ku do ket&235; befasi t&235; shumta. Big Brother VIP 2022, also known as Big Brother VIP 2 is the current second season of Big Brother VIP, hosted by Arbana Osmani. Gjith&231;ka duket gati p&235;r t&235; nisur Big Brother Vip 2. Big Brother Albania Vip 2, nj ndr formatet m t suksesshm t Reality Show, nj krijim i De Mol nn pronsin e Banijay Rights, vjen n sezonin e tij t d. net Kosova. Big Brother VIP 2 Eduart Grishaj tregon se kush do t&235; jet&235; pjes&235;. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. Luizi i ka krkuar Kiars q t dalin bashk nga Big Brother pas sherreve q kan patur s fundmi. Si t&235; votoni n&235; BBNaija 2022. N&235; k&235;t&235; qark do t&235; votohet nes&235;r duke filluar nga ora 10. Nj nga hyrjet m surpriz n "Big Borther VIP", ishte ajo e kngtarit Sabian Medini, i cili hyri t takonte vajzn e tij dhe n fund zbuloi se do t jet banori m i ri i shtpis s famshme. Ketu do mund ta shikoni Edicionin e dyte te BBVIPAlbania Live. The season started airing on 24 December 2022 on Top Channel. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot, 14 Janar 2023 - YouTube Skip navigation Sign in 000 12741 Video unavailable The uploader has not made this video available in your country. Big Brother Albania Vip 2 - Episodi i plot&235;, 11 Shkurt 2023. Pritjes i erdhi fundi. Big Brother Albania VIP po vjen dhe ju mund ta shikoni live vetem ne faqen tone. Valbona Jam dakord, nuk kam koment fare. Luizi i ka krkuar Kiars q t dalin bashk nga Big Brother pas sherreve q kan patur s fundmi. . longhorn steakhouse parmesan crusted chicken calories